Premiový realitní developer, investor a správce majetku

/ O nás

STRATEGIE ESG

TVOŘÍME HODNOTY PRO ŽIVOT – CREATING VALUES FOR LIVE

E (OBLAST ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ)

V Property Solutions Group si uvědomujeme, jak velký dopad na životní prostředí mohou mít aktivity v oblasti realit. Jsme hrdými držiteli certifikátu ISO 14001:2006 a zavázali jsme se řídit a rozvíjet všechny naše projekty a nemovitosti s ohledem na životní prostředí.
Tým Property Solutions Group má odborné znalosti a zkušenosti s certifikací nemovitostí podle normy Breeam. V rámci podpory ekologičtější budoucnosti jsme například v objektu Palladium zavedli nový systém odpadového hospodářství, řídili projekt dobíjecích stanic pro elektro-auta v garážích, podpořili vzdělávání uživatelů v oblasti úspory energie a udržitelné spotřeby uživatelskou příručkou, koordinovali projekt výměny osvětlení v nákupním centru včetně vánoční výzdoby a podíleli se tak na významných úsporách elektrické energie.
Naše společnost se zavázala vyhýbat se projektům s negativním dopadem na životní prostředí, čímž posílila svůj závazek k udržitelné budoucnosti.

S (SOCIÁLNÍ OBLAST)

Naše firemní kultura je založena na rodinném přístupu a spojuje osobnosti s širokým spektrem profesionálních zkušeností.
Všem zaměstnancům nabízíme atraktivní balíček benefitů. Zavedli jsme pravidla pro oznamování nekalých aktivit, abychom zajistili transparentnost a férový přístup.
Jsme partnery několika charitativních projektů.
V Property Solutions Group si pevně stojíme za svým závazkem podporovat naše zaměstnance a komunitu v dobrém i zlém, čímž dokazujeme, že jsme víc než jen firma – jsme rodina.

G (OBLAST ŘÍZENÍ)

Jako rodinná organizace jsme založili naše podnikání na integritě a transparentnosti. Před zahájením nových projektů přísně dodržujeme pravidla řízení rizik a naše projekty financujeme z vlastních zdrojů.
Jsme hrdí na naši dlouhodobou ziskovost. Do našich činností jsme začlenili normu ISO 14001:2006, jejíž každoroční audit posiluje náš závazek k etickým a odpovědným postupům a transparentnosti, a to nejen vůči našim zaměstnancům, ale i obchodním partnerům.

NÁŠ PŘÍSTUP

Jsme tým zkušených profesionálů s více než dvacetiletou působností na realitním trhu.

Stojíme za celou řadou úspěšných developerských projektů v rámci městských center, které dosáhly atraktivních výnosů s přiměřeným rizikem.

Vlajkovou lodí našich aktivit je kompletní správa multifunkčního komplexu PALLADIUM v historickém centru Prahy.

/ Podporujeme

JSME ZKUŠENÍ

Na realitním trhu jsme jako doma a nic nás nemůže překvapit. Jsme sehraný tým a díky profesionálnímu vedení a proaktivnímu přístupu jsme vždy připraveni na nové a nečekané výzvy. Ty nás nakonec baví nejvíce.

JSME SPOLEHLIVÍ

Projektu se na sto procent věnujeme a dokážeme stanovit a zajistit potřebné kroky pro zaručení jeho úspěšnosti. Svým partnerům a klientům přinášíme naprostou jistotu, že jsou jejich nemovitosti v těch nejlepších rukách.

JSME VŠESTRANNÍ

Každý detail je pro nás důležitý. Ve své práci se vyznáme, propojujeme schopnosti celého našeho týmu v jeden vysoce funkční celek a přinášíme vždy ta nejlepší řešení pro náročné situace a vyjednávání.

JSME ZODPOVĚDNÍ

Ochranu životního prostředí považujeme za zcela zásadní. Proto při všech našich aktivitách dodržujeme zásady enviromentálního managementu, což dokazuje skutečnost, že jsme držiteli certifikátu ISO 14001:2016.

CERTIFIKÁTY A ČLENSTVÍ

/ Projekty

Naše rozsáhlé know-how a týmy, které disponují detailní znalostí lokálního trhu, zaručují úspěšnost investic a profesionální asset management.

/ Služby

Naše rozsáhlé know-how a týmy, které disponují detailní znalostí lokálního trhu, zaručují úspěšnost investic a profesionální asset management.

Naším cílem je přinášet kapitálovým investorům atraktivní výnosy s přiměřeným rizikem.
Specializujeme se na development projektů v centru měst, které vyžadují nejvyšší úroveň kvality a dokonalou znalost realitního trhu. Milujeme výzvy a rádi využíváme jedinečných příležitostí. Jednáme jako hlavní podílník nebo jako partner se společnou majetkovou účastí. Nastavíme financování, citlivě zvážíme všechna rizika, vybereme smluvní partnery a aktivně řídíme celý developerský proces až do úspěšného zakončení projektu. Naší výhodou je všestrannost našeho sehraného týmu, který aktivně přispívá svým rozsáhlým know-how v oblasti developmentu, práva, marketingu a prodeje.

Náš zkušený tým se rád ujme strategického plánování a stanovení cílů projektu a zajistí spolupráci expertů a dodavatelů ve všech oblastech reklamy.
Vyhledáme a zajistíme tu nejlepší kreativu pro projekty našich klientů, sestavíme rozpočet a strategicky naplánujeme kampaně. Vytváříme korporátní identitu, věnujeme se řízení veškerých reklamních aktivit od průzkumu trhu, přes zajištění grafických návrhů, event management, Public relations, správu sociálních médií až k finálnímu vyhodnocování úspěšnosti jednotlivých kroků strategie.

Přebíráme kontrolu nad stavebními pracemi i nad koordinací denního provozu dokončeného objektu.
Řídíme proces výstavby dle dohodnutého časového plánu a v rámci stanoveného rozpočtu. Přebíráme kontrolu nad všemi aspekty výstavby včetně technického auditu, právních požadavků, zajištění souhlasu příslušných úřadů, uzavíráme smlouvy se zúčastněnými stranami a zapojujeme celý tým odborníků. Po dokončení výstavby objektu přebíráme řízení denního provozu, investičního rozpočtu a přestavby interiérů nájemních jednotek dle standardů nemovitosti nebo dle specifikací nájemce.

Poskytujeme služby přechodného nasazení odborné pomoci jak ve složitém krizovém řízení výjimečných situací, tak při transformačních procesech či překlenutí výpadku v manažerských zdrojích.
Díky dobré spolupráci s bankami máme široký přehled o tom, jaké konkrétní požadavky si kladou při potřebě investic v určitých krizových obdobích či při potřebných transformacích společností. Pro věřitele vypracujeme finanční plány zaměřené na dosažení co nejlepších výsledků a díky našemu mezinárodnímu týmu si poradíme s každou situací na poli pronájmů, prodeje, právních služeb a správy nemovitosti.

Náš finanční tým poskytuje kompletní služby v oblasti účetnictví, kontrolingu a finančního řízení.
Naše finanční služby jsou vyhledávané pro jejich vysokou úroveň profesionality, komplexnost a důslednost. Našim klientům se staráme o fakturace, inkasa plateb, proces upomínek, sestavujeme rozpočty včetně provozních nákladů, řídíme peněžní toky, poskytujeme poradenství v oblasti investic, koordinujeme úvěrové financování a nabízíme služby korporátního financování.

Pro naše klienty máme k dispozici interní právní tým, který se na denní bázi věnuje celé škále právních služeb v oblasti pronájmů, prodeje, financování a dodavatelských vztahů.
Díky propojenosti našich profesních týmů jsme schopni poskytovat řešení na míru každého klienta a zajistit jejich promptní zpracování. Věnujeme se hlavně detailním auditům právní dokumentace, navrhujeme a provádíme revize dodavatelských smluv, sledujeme insolvence a vymáhání pohledávek. Připravujeme rovněž nájemné smlouvy, právní dokumenty související s akvizicemi a investicemi a poskytujeme služby v oblasti korporátního práva.

Máme letité zkušenosti v oblasti prodeje a pronájmů, a vyvíjíme vhodné koncepty pro vytvoření udržitelné hodnoty a dobrého partnerství mezi nájemcem a pronajímatelem.
Vytvoříme celkovou strategii, leasingový plán a optimální mix nájemců. Aktivně se věnujeme vyhledávání vhodných nájemců a kupujících, řídíme prohlídky klientů na místě, navrhujeme vhodná dispoziční řešení, jednáme o smlouvách a řídíme interiérové práce v jednotkách. V neposlední řadě také vše koordinujeme se správou nemovitosti.

Kompletně provozujeme největší podzemní parkoviště v centru Prahy.
Víme, jak nastavit optimální parametry jak ve fázi plánování, tak během výstavby a modernizace, až po každodenní provoz garáží včetně krizových situací. Kromě běžného provozu zahrnuje správa parkoviště stanovení tarifů, systém přístupu, vybírání poplatků za parkování, údržbu a bezpečnostní služby.

Majitelům nemovitostí poskytujeme komplexní služby.
Ty zahrnují správu nájemních smluv a volných prostor k pronájmu, finanční služby včetně fakturace, účetnictví, řízení peněžních toků a koordinaci s daňovými poradci a auditory. Dále poskytujeme služby marketingu, právní služby, facility management, bezpečnostní služby, odpadové hospodářství, řízení CRM a kontrolu kvality. Rozumíme korporátnímu reportingu a dodržování podmínek compliance velkých investičních fondů.

/ Náš tým

/ Členové představenstva

/ Management

/ Kariéra

Nenašli jste vhodnou pozici a přesto byste rádi byli součástí našeho týmu?
Zašlete nám Váš životopis na email: l.varcollerova@ps-group.cz

/ Kontakty

Property Solutions

PALLADIUM, náměstí Republiky 1, CZ-110 00, Praha 1

office@ps-group.cz
+420 225 770 110

Společnost Property Solutions s. r. o. je zapsána u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 114966,
IČ: 27584259, DIČ: CZ27584259

Property Management Solutions

PALLADIUM, náměstí Republiky 1, CZ-110 00, Praha 1

office@ps-group.cz
+420 225 770 110

Společnost Property Management Solutions s. r. o. je zapsána u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 138544,
IČ: 28396022, DIČ: CZ28396022

/ Partnerské firmy