/ About us

We are a team of experienced professionals with a proven track record of more than 20 years in the real estate market.

We are behind a wide range of successful development projects within city centers which achieved attractive equity returns with reasonable risks.

Vlajkovou lodí našich aktivit je kompletní správa multifunkčního komplexu PALLADIUM v historickém centru Prahy.

/ We regularly support
We are experienced

We are at home in the real estate market, and nothing can surprise us. We are a well-coordinated team and thanks to professional management and a proactive approach, we are always ready for new and unexpected challenges. We actually enjoy those most.

We are reliable

Projektu se na sto procent věnujeme a dokážeme stanovit a zajistit potřebné kroky pro zaručení jeho úspěšnosti. Svým partnerům a klientům přinášíme naprostou jistotu, že jsou jejich nemovitosti v těch nejlepších rukách.

We are versatile

Every detail is important to us. We know our way around. We interconnect the powers of our whole team and create one highly functional unit from them. We always bring the best solutions to intricate situations and negotiations.

We are responsible

Ochranu životního prostředí považujeme za zcela zásadní. Proto při všech našich aktivitách dodržujeme zásady enviromentálního managementu, což dokazuje skutečnost, že jsme držiteli certifikátu ISO 14001:2016.

/ Projects

Our projects are characterized by sustainable quality management, outstanding profits, achieved goals and also by a wide range of satisfied clients.

/ Services

Our extensive know-how and teams who have detailed knowledge of the local real estate market, guarantee a success rate of investments and professional asset management.

/ Our team

/ Board members

/ Management team

/ Carrier

Nenašli jste vhodnou pozici a přesto byste rádi byli součástí našeho týmu?
Zašlete nám Váš životopis na email l.varcollerova@ps-group.cz.

/ Contacts

Property Solutions

PALLADIUM, náměstí Republiky 1, CZ-110 00, Praha 1

office@ps-group.cz
+420 225 770 110
Společnost Property Solutions s. r. o. je zapsána u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 114966, IČ: 27584259, DIČ: CZ27584259

Property Management Solutions

PALLADIUM, náměstí Republiky 1, CZ-110 00, Praha 1

office@ps-group.cz
+420 225 770 110
Společnost Property Management Solutions s. r. o. je zapsána u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 138544, IČ: 28396022, DIČ: CZ28396022

/ Partner companies